Vehicle

2021 Roadtrek® Zion Slumber

Miles: 14,300VIN: 3C6MRVJG3ME537059Stock #: 26420YPC

Retail Price:

$99,900

Dealer Discount:

-$3,000

Sale Price:

$96,900

Vehicle Specification

Body TypeRV
ConditionUsed
Miles14,300
Engine3.6L V6 24-Valve
Fuel TypeGasoline
Length20'0"
Gross Weight9350 lbs
Weight ClassClass B
RV TypeClass B
Sleeping Capacity5
Fresh Water Cap.37 gal
Grey Water Cap.14 gal
Black Water Cap.8 gal

Features

  • Front Bath

Address and contact information

4105 Pacific Hwy E, Fife, WA 98424

(888) 995-3811

Sale Price

$96,900
1/2

2021 Roadtrek® Zion

Slumber

14,300

miles

Retail Price

$99,900

Sale Price

$96,900

Retail Price
$99,900
Dealer Discount
-$3,000
Freight and Prep Fee
$0
Sale Price
$96,900