Vehicle

2021 Winnebago® Solis 59PX

Miles: 28,620VIN: 3C6MRVJG3ME504756Stock #: 25254G

Retail Price:

$89,000

Dealer Discount:

-$4,200

Sale Price:

$84,800

Vehicle Specification

Body TypeRV
ConditionUsed
Miles28,620
Engine3.6L V6
TransmissionAutomatic
DrivetrainFWD
Fuel TypeGasoline
Length21'0"
Gross Weight9350 lbs
Weight ClassClass B
RV TypeClass B
Sleeping Capacity4
Fresh Water Cap.21 gal
Grey Water Cap.20 gal
Black Water Cap.5 gal

• Sunday:10:00am - 5:00pm
  • Monday:9:00am - 6:00pm
  • Tuesday:9:00am - 6:00pm
  • Wednesday:9:00am - 6:00pm
  • Thursday:9:00am - 6:00pm
  • Friday:9:00am - 6:00pm
  • Saturday:9:00am - 6:00pm

Address and contact information

2688 Crater Lake Hwy, Medford, OR 97504

(541) 299-2278

Sale Price

$84,800
1/38

2021 Winnebago® Solis

59PX

28,620

miles

Retail Price

$89,000

Sale Price

$84,800

Retail Price
$89,000
Dealer Discount
-$4,200
Freight and Prep Fee
$0
Sale Price
$84,800