Vehicle

2023 Winnebago® Travato 59k

Miles: 24,487VIN: 3C6MRVJG3PE512523Stock #: 26472

Retail Price:

$105,000

Dealer Discount:

-$2,100

Sale Price:

$102,900

Vehicle Specification

Body TypeRV
ConditionUsed
Miles24,487
EngineRam 3.6L V6
Fuel TypeGasoline
Length21'0"
Gross Weight9350 lbs
Weight ClassClass B
RV TypeClass B
Sleeping Capacity2
Awnings1
Fresh Water Cap.18 gal
Grey Water Cap.13 gal
Black Water Cap.12 gal

Features

  • Rear Bath
  • Mid Bed
  • Front Kitchen

Address and contact information

4105 Pacific Hwy E, Fife, WA 98424

(888) 995-3811

Sale Price

$102,900
1/49

2023 Winnebago® Travato

59k

24,487

miles

Retail Price

$105,000

Sale Price

$102,900

Retail Price
$105,000
Dealer Discount
-$2,100
Freight and Prep Fee
$0
Sale Price
$102,900